Вас вітає «Інтер'єр Стиль» -  перспективна компания, що стрімко розвивається,  по виробництву меблів на замовлення в Києві та Київській області. За порівняно невеликий проміжок часу існування, наша фірма встигла успішно здійснити багато проектів різної складності та отримати вдячні відгуки від замовників.

Виробництво

На наших виробничих потужностях немає місця для консерватизму: вони обладнанні тільки самим сучасним обладнанням для виготовлення меблів. Наші високотехнічні можливості та  майстерність наших співробітників дозволяють виконувати завдання в чітко обумовлені строки.

Дизайнер-конструктор

Особливістю роботи компанії «Интер'єр Стиль» є використання новітніх технологій конструювання. Наші дизайнери проектують майбутні меблі за індивідуальними замовленнями за допомогою спеціальних 3D програм, що дозволяють врахувати кожну дрібничку та особливість приміщення. Але не тільки можливостями свого компьютера озброєні дизайнери, працюючи над черговим проектом. Досвід роботи, творче бачення, професіоналізм допомагають їм проектувати гарнітури будь-якої складності.

Складальники

За складання меблів у нас відповідають справжні професіонали – навчені багаторічним досвідом майстри. Їхні знання, уміння та навички, набуті за роки роботи, дозволяють нашій компанії виготовляти надійні, практичні та красиві меблі, що відповідають будь-яким запитам замовників.

Матеріали

Дуже ретельно «Інтер'єр Стиль» підходить не тільки до підбору персоналу, але і до вибору матеріалів та комплектуючих для виготовлення меблів. ДСП, МДФ, ОСП, штучний камінь та багато іншого - ми використовуємо тільки високоякісні екологічні безпечні матеріали від відомих виробників України та світу, Продукція яких сертифікована та регулярно проходить контроль якості.

Напрямки роботи

Для «Інтер'єр Стиль» немає нездійснених завдань, адже ми впевнено працюємо на усіх напрямках виробницства корпусних меблів:

  • детячі;
  • кухонні меблі;
  • спальні;
  • вітальні;
  • меблі для ванних кімнат;
  • шафи-купе;
  • офісні меблі;
  • торгове обладнання.

Принципи роботи

Головним пріоритетом діяльності меблевої компанії «Інтер'єр Стиль» є якість у всьому, починаючи від обслуговування та закінчуючи готовою продукцією. А лояльна цінова політика та індивідуальний підхід до любого замовлення тільки підтверджує нашу повагу до кожного замовника.