Кухня МДФ шпон

Шпон, тоненька пластина з натурального дерева, яка дозволяє надати звичайному МДФ фактуру древа. Даний спосіб обробки фасадів дозволяє отримати любу фактуру та відтінок: ми застосовуємо шпон практично з усіх доступних в Україні порід дерева з фарбуванням Бейтс різних відтінків. Шпоновані фасади мають шикарний вигляд , при цьому вирізняються надійністю, довговічністю і все-таки коштують дешевше, ніж фасади з натурального массиву. 

Бездоганна технологія шпонування:

забезпечує ідеальну поверхню, яка не відрізняється від натурального массиву

Максимум свободи:

Індивідуально спроектована кухня вирішує саме ваші завдання

Технологічно:
Використовуючи самі передові технології, ми створюємо найзручнішу і стильну кухню
Ретельно:
Приділяємо максимум уваги деталям, щоб кухня приносила радість своєю якістю
Вам сподобається!
Завжди доводимо роботу до стану, коли замовник повністю задоволений результатом!
Особливості технології шпоування:

За рахунок застосування шпону високої якості та сучасної технології пресування, завдяки якій покриття лягає на МДФ ідеально рівно, мы досягаємо ідеального виду виробу. При цьому ціна фасадів буде як мінімум на 20 - 30% нижче в порівнянні з аналогічними по виду виробами з массива. Ось основні переваги шпонованих фасадів

  • Сумісність з усіма дизайнерськими рішеннями: шпон ідеально підходить для модерну, мінімалізму та класики
  • Надійність та довговічність: якісно оброблене шпонування зберігає всі свої властивості десятиліттями
  • Не боїться пару та жира. Звичайно, витяжка потрібна в будь-якому випадку, але від постійного попадання пари та високих температур, властивих для кухні, фасады не псуються
  • Дійсно натуральне дерево. Це не імітація, а дійсно натуральне дерево вибраної породи. Просто тонкий слой, який тільки створює зовнішній вид.
  • Стійкість до механічних пошкоджень. це не та кухня, на яку будете боятися навіть дихати: матеріал цілком стійкий до подряпин та пошкоджень.

ДЕКІЛЬКА ПРИКЛАДІВ НАШИХ РОБІТ: