Кухня МДФ фарбований

Фарбовані МДФ фасади кухонного гарнітуру виглядають ефектно, свіжо та сучасно. Бездоганна поверхня, яка може мати матову чи глянцеву фактуру, ідеально впишеться в мінімалістичні і технократичні інтер'єри. Ми пропонуємо фарбування МДФ стійкими фарбами в різні відтінки, що дозволяє добитися надійності, довговічності та естетики фасадів. Кольори та фактури на любий смак полімерні барвники дають максимум свободи для польоту фантазії

Максимум свободи:

Індивідуально спроектована кухня вирішує тільки ваші завдання.

Технологічно:

Використовуючи самі передові технології, ми створюємо найзручнішу та стильну кухню.

Ретельно:

Приділяємо максимум уваги деталям, щоб кухня радувала якістю.

Вам сподобається!

Завжди доводимо роботу до стану, коли клієнт повністю задоволений результатом!

Гарна ціна:

від 1200,00 грн. за м/п

 
Як ми фарбуємо фасади?

Технологія фарбування припускає застосування спеціальних полімерних емалей, які створюють міцну поверхню. Ключовими перевагами фарбованих фасадів є:

  • Яскраві та насичені відтінки. Саме фарбування дозволяє добитися бажаного ефекту: глибокі та насичені, світлі та  яскраві і будь-які кольори - без не проблема!
  • Ідеально гладка та рівна поверхня. Емаль наноситься за допомогою спеціального обладнання, за рахунок чого поверхня МДФ покривається бездоганним шаром полімерного барвника.
  • Довговічне вирішення. Емаль добре миється, не боїться хімічних засобів, а також добре протистоять високим температурам, діям жиру та пари.
  • Без обмежень по пластику. Форма фасадів може бути якою завгодно: вигнутою, радіусною і т.п. Тільки ви вирішуєте пластику поверхні кухонного гарнітуру.

ДЕКІЛЬКА  ПРИКЛАДІВ РОБІТ: