Кухні классика "Катаріна"

 

В якості основних інгредієнтів використаний класичний стиль, французька легкість і німецька функціональність. Професійно по'єднавши все це, створюється дивовижно- ніжний образ кухні нового покоління, який представлений в сіро-зеленому, самому трендовому кольорі сезону.
Незважаючи на класичну основу образу, в його композиційному і детальному виконанні є багато нового.

По-перше, класика відтворена на основі сучасного матеріалу MDF. А це вже сучасне рішення на користь економічності і простоти.
По-друге, композиційну будову моделі незвично. Дизайнери пропонують повернутися до легендарної ідеї з антресолями. Стильно, вінтажно, незвично!
Використання декоративного карнизу, що повторює широку пілястру, отримало нове бачення: тепер він розташований між модулями. Досить грайливо виглядає поєднання тонких і широких пілястр. Також звертає на себе увагу цікава пропозиція від авторів проекту - задня стінка модулів може бути забарвлена ​​в будь-який колір. Її виконання в тон стільниці надає особливої ​​гармонійності образу в цілому.
Гарнітур не перевантажений аксесуарами і деталями - прямокутне фрезерування на фасадах утворює своєрідний геометричний малюнок, і цього цілком достатньо для витонченої «Катаріни». Прикраси - це ексклюзивне рельєфне скло та лаконічні ручки зі старенного срібла.
Також в моделі представлений довгоочікуваний вітраж з декоративною розкладкою. Новий тип глухого фасаду унікальний в своєму виконанні: калевка "Katarina" з розкладкою імітує фільонку класичного фасаду. Важливий елемент інтер'єру - кухонна витяжка, бандаж якої, за бажанням замовника, може бути максимально підібраний під колір фасаду. З функціональної точки зору «Катаріна» універсальна і технічно досконала. Сучасна фурнітура, місткі ящики, широкі ніші дозволять будь-якій господині не економити на просторі, а з легкістю розмістити все, і навіть більше.
В основі створення даної моделі сім'я, затишок, традиції. Адже кухня - серце домівки, вона зберігає сімейні цінності, допомагає розбудити фантазію і готувати смачні страви, які гідно оцінить вся сім'я. В цілому, нова модель «Катаріна» дарує відчуття візуальної легкості і стилістичної чистоти.