Виготовлення кухонь на замовлення

Элитная мебель на заказ

Елітні меблі на замовлення

 

Переходячи по кожній із категорій, ви зможете подивиться галерею робіт, виготовлених нашими майстрами. Інтер'єр Стиль - вибір тих, хто цінує якість та красоту!

Кухня - справжня віддушина для господинь. Адже кожна жінка мріє про красиву і комфортну кухню, де все їй підкорятиметься. Тут не доведеться довго чекати натхнення: готувати захочеться ще і ще! Але іноді ці мрії зовсім не сумісні з можливостями готових кухонних гарнітурів, які пропонують меблеві магазини. Так що ж робити? Назавжди забути про затишок сімейних сніданків, кулінарні шедеври і змиритися з тягарем стереотипів? Ні в якому разі! Найправильніший варіант - кухня на замовлення в компанії "Інтер'єр Стиль".

Ми створимо унікальну кухню тільки для Вас!

Виготовляючи кухні на замовлення, ми використовуємо тільки якісні та екологічно безпечні матеріали:

 

  • натуральное дерево;
  • ДСП;
  • МДФ;
  • пластик;
  • вітражі та декоративне скло;
  • якісну фурнітуру.

Особливу увагу"Інтер'єр Стиль"  приділяє дизайну кухонь. Адже, окрім креативності і сучасності, він повинен нести ще і функціональність та свободу дій.

Виготовлення кухонь на замовлення в Києві - це прекрасна можливість створити гармонійний і зручний інтер'єр на Ваш смак.

Найбільший вибір моделей, матеріалів, фурнітури, обробки,колірної гамми не лише відкриє можливість створити кухню своєї мрії (і відповідно до своїх фінансових можливостей),  але і надати їй особливий, індивідуальний характер,  наділити темпераментом, не забуваючи при цьому про  надійність і безпеку майбутніх меблів. 

Виготовлення кухонь на замовлення має ще одну особливість - високу якість виконаної роботи. Ми не працюємо на виконання плану, роблячи ставку на кількість, "Інтер'єр Стиль" піклується про те, щоб Ваша кухня як можна довше радувала Вас, не даючи передумов хоч на хвилину засумніватися у своєму виборі.

А ще, кухня на замовлення в Києві - це істотне заощадження Вашого часу. Так- так, і навіть з урахуванням того, що ми не обіцяємо блискавичного складання. Наша компанія встановлює адекватні, реальні терміни для якісного виконання роботи, позбавляючи клієнтів зайвого клопоту і тимчасових витрат на пошуки потрібного гарнітуру по магазинах столиці, людини, яка б зібрала або "підігнала" його під розміри кухні. Ми пропонуємо саме  той виріб, тих розмірів і тих відтінків, які Вам потрібні,  який Ви створювали разом з нами. 

 

 

 

Ексклюзивні кухні на замовлення від компании «Інтер'єр Стиль» обов'язково привнесуть в Ваш дім багато світла, унікальності та затишку, зробив його особливим для кожного, хто з'являється у Вас на порозі.

 

Консультація:

  • Менеджер консультант: 093 564 15 03
  • Тел.: 067 470 85 22
  • Дизайнер конструктор: 067 658 15 34
  • E-mail: soroka.ck.ua@ukr.net