ДИТЯЧІ КІМНАТИ

Дитячі меблі від українського виробника

Сьогодні дитяча кімната є значимою частиною дому та інтер'єру! І не зря! Життя малюка повинно бути комфортним, адже першочергово це -  здоров'я. А також, звичайно, і про красу не забуваємо.  З усіма цими моментами відмінно справляються наші спеціалісти.

 

«Інтер'єр Стиль» виготовляє меблі для дитячих кімнат на замовлення в Києві та Черкасах. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально, враховуючи особливості та смаки, як батьків, так і їхніх малюків.

Наша компанія працює тільки з якісними матеріалами. 

Це: натуральне дерево, ДСП, МДФ, якісна Австрійська фурнітура, стильні декоративні елементи, пластик та інше.

Багато батьків задають питання - замовляти меблі чи шукати готові? На перший погляд простіше знайти готові вироби, але потім виникає багато проблем, з якими доводиться або погоджуватися, або довго метушитися та робити додаткові витрати. Не рідко шаблонні варіанти не пасують до загального задуму вашего інтер'єру, висота столу  чи ліжка - трохи більше/менше, чим потрібно б, виріб красивий, але не міцний. Продовжувати можна довго... 🙂
Якщо ви з цим вже стикувалися чи категорично не хочете стикуватися, рекомендуємо звернутися за консультацією до наших спеціалістів та вирішити свої питання. Приведіть і своє маленьке чудо, ми вислухаємо всі його побажання та втілимо в життя його власну казку.

Консультація:

  • Менеджер консультант: 093 564 15 03
  • Тел.: 067 470 85 22
  • Дизайнер конструктор: 067 658 15 34
  • E-mail: soroka.ck.ua@ukr.net